Beskrivelse af medarbejderen vil snart være at finde her på siden

Ledelsen i Tænketanken Mandag Morgen

Lisbeth Knudsen
Strategidirektør

lk@mm.dk

Christian Ingemann (barsel)
Udviklingschef og souschef

cin@mm.dk

Mia Geiken
Chef for indhold og talenter

geiken@altinget.dk

Medarbejdere i Tænketanken Mandag Morgen

Amanda Luna Holm
Projektkoordinator

holm@mm.dk

Cecilie Marie Navndrup Rise
Indholdsleder

rise@altinget.dk

Daniel Honoré Jensen
Senioranalytiker

dhj@mm.dk

Erik Tougaard Møller
Projektkoordinator

etm@mm.dk

Gertrud Blinkenberg
Indholdskoordinator

gb@altinget.dk

Inge Rasmussen
Administrationsansvarlig

inge@altinget.dk

Jakob Laustrup Kryger
Videoproducer

kryger@altinget.dk

Jakob Beck Jensen
Projektkoordinator

beck@altinget.dk

Jens Bang
Projektkoordinator

jb@altinget.dk

Kristian Tolbøll
Indholdsleder

kt@altinget.dk

Marie Langmach
Senioranalytiker

ml@mm.dk

Mari-Louise Pedersen
Indholdsleder

mlp@altinget.dk

Nana Holstein
Senioranalytiker

naho@mm.dk

Sofie Marie Fuglsang Burkal
Projektkoordinator

sobu@mm.dk

Zenia Søjberg
Projektkoordinator

zs@mm.dk